Informacje o firmie

W każdej dziedzinie życia współczesnego człowieka zaopatrzenie w wodę odgrywa niebagatelną rolę. Niezależnie od celów do jakich wykorzystuje się to cenne bogactwo naturalne – czy w przemyśle, rolnictwie czy do codziennego domowego użytku – trzeba, mając na uwadze troskę o ochronę środowiska, zapewnić jej dopływ w sposób jak najbardziej wydajny.

Grundfos dąży do stworzenia produktu najwyższej jakości i systemu kompleksowej obsługi klienta co przynosi korzyści nie tylko członkom grupy, ale także społeczeństwom wszędzie tam, gdzie Grundfos posiada swoje filie, wszędzie tam, gdzie używane są jego wyroby. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, działa w Polsce sieć autoryzowanych serwisów świadczących kompleksowe usługi serwisowe.

Od stycznia 1998 roku firma Grundserwis otrzymała status Autoryzowanego Serwisu Grundfos. Nawiązując ścisłą współpracę z producentem realizujemy wspólny cel, którym jest zadowolenie klienta. Co roku w rankingu autoryzowanych serwisów Grundfos, Grundserwis jest najlepszy.

Naprawiamy największą ilość i różnorodność urządzeń przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług. Zespół inżynierów i techników dba o jej utrzymanie poprzez stałe podnoszenie kwalifikacji.

Od 2011 roku Grundserwis posiada certyfikat jakości TUV dla Autoryzowanego Serwisu GRUNDFOS.

5